19.12.2017 р. студенти – магістри спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» презентували проекти з розвитку бренду роботодавця компанії «Данон»19 Грудня 2017р.

19.12.2017р. студенти – магістри спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» презентували проекти з розвитку бренду роботодавця компанії «Данон».

Уже другий рік поспіль студенти факультету мають чудову нагоду випробувати свої знання та навички щодо розробки HR-проектів.

Факультет управління персоналом, соціології та психології щиро дякує компанію «Данон» за допомогу в реалізації проекту. Особливу подяку висловлюємо Сніжані Морозюк, Валерії Ачкасовій та Вероніці Шеіній.

Студентам дякуємо за креативні ідеї, гарну атмосферу та професійний підхід.

Компанії «Данон» бажаємо і далі залишатися лідером не тільки на товарному ринку, а і на ринку праці, мати чудову команду, креативних і талановитих співробітників!