20.11–03.12.2017 р. студенти факультету управління персоналом, соціології та психології взяли участь у семінарах в Університеті Валенсії (Іспанія) в межах проекту ErasmusPlus18 Грудня 2017р.

20.11–03.12.2017 р. студенти факультету управління персоналом, соціології та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана – Ольга Курочка, Людмила Падун, Юлія Троян, Софія Кисіль і Дарина Твердохліб взяли участь у семінарах в Університеті Валенсії (Іспанія) в межах проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (ITE-VET).

ЧИМ ЗАЙМАЛИСЬ?

Студенти відвідували лекції, практичні заняття та консультації разом зі студентами Університету Валенсії. Під час презентації КНЕУ студенти Валенсії піднімали питання економіки України, соціального захисту, системи освіти (особливості навчання в магістратурі) та війни на сході України…

Студенти працювали в групах над проектами, присвяченими соціальним інститутам світу, вивчали, яким має бути сучасний педагог та соціальний працівник.

Після лекцій студенти спілкувались з викладачами та студентами університету, вивчали культуру та традиції валенсійців, насолоджувались Середземним морем.

ЩО НАЙБІЛЬШЕ ВРАЗИЛО?

Справжнім відкриттям стала школа для дорослих, де студенти познайомилися з літніми людьми, які вивчали культуру, мову та міфологію стародавнього Риму: «Скільки часу втрачено, так хочеться наздогнати…», – ділилися вони.

Також вразила інфраструктура Іспанії, менталітет та порядність. Університети – це місце, де хочеться проводити час, а викладачі – це друзі, з якими хочеться спілкуватися.