Семінар щодо реалізації проекту Erasmus Plus «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (ITE-VET)» № 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP13 Березня 2017р.

02-03 березня 2017 р. в Університеті Валенсії, Іспанія, відбувся семінар щодо реалізації проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання(ITE-VET)» № 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP.

У семінарі взяли участь представники консорціуму у складі:

• Університету Констанц (Німеччина);
  • Віденського університету економіки і бізнесу (Австрія);
  • Університету Валенсії (Іспанія);
  • Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (Україна);
  • Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (Україна);
  • Львівського національного університету імені Івана Франка (Україна);
  • Інституту професійно-технічної освіти НАПНУ (Україна);
  • Інституту професійних кваліфікацій (Україна).

Від КНЕУ ім. В.Гетьмана у семінарі взяли участь: Світлана Цимбалюк, декан факультету управління персоналом, соціології та психології;  Лариса Корват, заступник завідувача кафедри педагогіки та психології; Тетяна Шкода, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці.

Відкрив зустріч професор Томас Дайсінгер, Університет Констанц.

З презентацією про систему професійної освіти Іспанії виступив Фернандо Маруенда (Fernando Marhuenda), професор Університету Валенсії.

Досвід підготовки викладачів професійної освіти в Іспанії презентував Хуан Апарісі (Joan Aparisi), професор Університету Валенсії.

Учасники консорціуму від України презентували свої проекти навчальних планів підготовки викладачів професійного навчання, напрями посилення практичної складової навчання та імплементації досвіду партнерів ЄС щодо підготовки викладачів.

З презентацією проекту нового навчального плану спеціальності «Професійна освіта (Економіка)» та результатами соціологічного дослідження мотиваційних факторів вибору студентами спеціальності «Професійна освіта (Економіка)» майбутньої професії виступила Світлана Цимбалюк.

Учасники консорціуму відвідали професійні школи CIFP Misericordiaта CNRFP Paterna, де адміністрація та викладачі закладів розповіли про особливості навчального процесу та інноваційні методи навчання, поділилися досвідом підготовки фахівців та організації педагогічної практики студентів – магістрів.

Офіційний сайт проекту:  wiwi.uni.kn/ite-vet