Cемінар «Система вищої дуальної освіти в Німеччині та її досвід для України»23 Лютого 2017р.

14 лютого 2017 р. відбувся семінар «Система вищої дуальної освіти в Німеччині та її досвід для України», організований Вищою дуальною школою Гера-Айзенах, Німецьким товариством дружби в Тюрінгії з країнами Східної Європи, Факультетом комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інститутом математики Національної академії наук України.

Семінар проведено в рамках Європейського проекту “DualeAusbildungimDialog” («Дуальна освіта в діалозі»), який відноситься до програми «Східне партнерство», прийнятої німецьким Бундестагом.

У семінарі взяла участь Тетяна Шкода, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

На урочистому відкритті з вітальним словом до учасників семінару виступили:

- Кузьмін Анатолій Володимирович, керівник проекту, кандидат фіз.-мат. наук, доцент кафедри обчислювальної математики факультету комп’ютерних наук КНУ ім. Т. Шевченка;

- Dr. ReinhardDuddek, Finanz- undwirtschaftspolitischerSprecher, StadtratErfurt(Німеччина).

З доповідями щодо досвіду впровадження дуальної системи у вищій освіті на семінарі виступили ряд представників ВНЗ України та Німеччини, представники ІТ-сектору економіки України та сектору громадських послуг економіки Німеччини.