25-26 січня 2017 р. в Європейському центрі менеджменту (м. Брюссель, Бельгія) відбулася конференція, організована Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) для переможців II конкурсу Програми ЕразмусPlus31 Січня 2017р.

25-26 січня 2017 р. в Європейському центрі менеджменту (м. Брюссель, Бельгія) відбулася конференція, організована Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) для переможців II конкурсу Програми Еразмус+: СВНЕ «Розвиток потенціалу вищої освіти».

У конференції взяла участь Світлана Цимбалюк, декан факультету управління персоналом, соціології та психології як відповідальна особа щодо реалізації проекту Еразмус+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (ITE-VET) 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP.

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» є координатором реалізації проекту в Україні.

На урочистому відкритті з привітаннями до учасників конференції та інформацією про результати конкурсу і перспективи розвитку програм виступили:
• Ralf Rahders, керівник відділу, Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури;
• Milvia Van Rij-Brizzi, керівник департаменту Еразмус+;
• Claire Morel, керівник відділу освіти та культури Генерального директорату Європейської Комісії.

Конференція присвячена питанням управління проектами Еразмус+: СВНЕ «Розвиток потенціалу вищої освіти» та фінансового менеджменту.

• Milvia Van Rij-Brizzi, керівник департаменту Еразмус+;