Семінар щодо реалізації проекту Erasmus «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (ITE-VET)» № 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP11 Березня 2018р.

6-7 березня 2018 р. у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ, Україна) відбувся семінар щодо реалізації проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (ITE-VET)» № 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP.

У семінарі взяли участь представники консорціуму у складі:

·           Університету Констанц (Німеччина);

·           Віденського університету економіки і бізнесу (Австрія);

·           Університету Валенсії (Іспанія);

·           Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (Україна);

·           Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (Україна);

·           Львівського національного університету імені Івана Франка (Україна);

·           Інституту професійно-технічної освіти НАПНУ (Україна);

·           Інституту професійних кваліфікацій (Україна).

Від Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана у семінарі взяли участь: Світлана Цимбалюк, декан факультету управління персоналом, соціології та психології, Марина Артюшина, в.о. завідувача кафедри педагогіки та психології, Тетяна Шкода, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці.

З вітальним словом виступили координатор проекту Томас Дайсінгер, професор Університету Констанц, та Олег Ткач, завідувач кафедри  менеджменту і маркетингу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Учасники консорціуму, зокрема Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та Львівський національний університет імені Івана Франка, презентували програми виробничої та педагогічної практики (види, цілі, перелік компетентностей, тривалість), нові педагогічні та дидактичні дисципліни навчального плану, а також очікувані результати підготовки викладачів професійної освіти і навчання. Учасники – партнери з країн ЄС, Інститут професійно-технічної освіти НАПНУ та Інститут професійних кваліфікацій виступили в якості експертів.

З доповіддю щодо підготовки викладачів професійної освіти в Швейцарії та експертною оцінкою нових навчальних планів українських партнерів – учасників проекту виступив Філіп Ґонон, професор Університету Цюріху (Швейцарія).

Учасники консорціуму обговорили план десимінації результатів проекту, а також тематику семінарів для викладачів педагогіки та дидактики з метою вивчення та імплементації досвіду країн-партнерів ЄС щодо підготовки викладачів професійної освіти і навчання.

Учасники проекту відвідали Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму.

#КНЕУ#ФУПСтаП#Еразмус#Erasmus#ITEVET#ІваноФранківськ