23 березня 2018 року в КНЕУ імені Вадима Гетьмана з ініціативи САР факультету управління персоналом, соціології та психології відбулася зустріч студентів і викладачів з радником Міністра освіти і науки України Наталією Шульгою23 Березня 2018р.

23 березня 2018 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана з ініціативи студентської академічної ради факультету управління персоналом, соціології та психології відбулася зустріч студентів і викладачів з радником Міністра освіти і науки України Наталією Шульгою.

На зустрічі пані Наталія поділилася своїм досвідом наукової, викладацької діяльності, розповіла про реформи, які відбуваються в системі освіти, виклала своє бачення розвитку освіти в Україні. Студенти та викладачі мали змогу одержати кваліфіковані відповіді на запитання, обговорити актуальні теми.

Після зустрічі викладачі факультету управління персоналом, соціології та психології поділилися своїм досвідом проектної діяльності, зокрема результатами проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (ITE-VET)», й виступили з пропозицією імплементації європейського досвіду щодо створення Міністерством освіти і науки України електронної інформаційної платформи для розміщення підприємствами, організаціями, установами, закладами пропозицій для проходження студентами різних спеціальностей практики.