Фінал Кубку м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ30 Травня 2017р.

Другого червня 2017 року

відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку міста Києва з футболу серед студентських команд Вищих навчальних закладів, в якому зустрінуться збірні команди Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана «Економіст» та СК «Меркурій» з Київського національного торговельно-економічного університету.

Матч розпочнеться

о 15:00

(на стадіон необхідно прибути з 14:00 до 14:30)

на стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського

за адресою вул. Михайла Грушевського, 3.

Планується присутність біля 7000 студентів, які будуть несамовито підтримувати свою улюблену команду. Серед поважних гостей на стадіон завітає керівний склад університетів, представники державних органів влади, засобів масової інформації та партнерів організаторів турніру.

Також слідкуйте за трансляцією фінального матчу та нагородженням у прямому ефіріна телеканалі X-Sport, яка почнеться о 15:00.

Запрошуємо всіх студентів та викладачів  ФУПСтаП прийти на матч, щоб підтримати  нашу збірну.

Офіційний партнер ФАСК: TMParimatch.
Партнери ФАСК: АБ "Укргазбанк", Державне підприємство "СЕТАМ", "Українська страхова група", ТОВ «Перша приватна броварня», ТОВ «Міленіум спорт», Всеукраїнська футбольна асоціація студентів, Федерація футболу м. Києва, Київське міське відділення (філія) комітету з фізичного виховання та спору Міністерства освіти та науки України, Спортивна студентська спілка України, Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України, Рада ректорів Київського вузівського центру.

Генеральний інформаційний партнер - Х-спорт
Інформаційний партнер -