23 травня 2017 року доценти кафедри Галустян Ю.М. та Артеменко С.Б. спільно зі студентами юридичного факультету прийняли участь у воркшопі "Academic Writing Tools for Integrity30 Травня 2017р.

23 травня 2017 року доценти кафедри Галустян Ю.М. та Артеменко С.Б. спільно зі студентами юридичного факультету прийняли участь у воркшопі "Academic Writing Tools for Integrity", що був організований Центром вивчення іноземних мов КНЕУ імені В.Гетьмана "Інтенсив" за сприяння посольства США спільно з Вікторією Тейлор, PhD у риториці та комунікації. Семінар був спрямований на надання допомоги фахівцям англомовної наукової спільноти вітчизняним вищих навчальним закладам у розумінні практичних аспектів академічного письма з метою його застосування в якості інструменту для подальшого просування наукового потенціалу студентів у всьому світі.