Заступник завідувачки кафедрою соціології, доц. Артеменко С.Б. отримала свідоцтво підвищення кваліфікації, що підтверджує рівень володіння англійською мовою В 2 за програмою «Інтенсивний комунікативний курс19 Лютого 2018р.

18 грудня 2017 рокузаступник завідувачки кафедрою соціології, доц. Артеменко С.Б. отримала свідоцтво підвищення кваліфікації державного зразка, що підтверджує рівень володіння англійською мовою В 2 згідно шкали Ради Європи за програмою «Інтенсивний комунікативний курс із загальної та професійної англійської мови» в Науково-освітньому центрі інтенсивного навчання іноземних та української мов «ІНТЕНСИВ» при ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

Актуальність даної програми підвищення кваліфікації в академічному середовищі викликана тим, що на сьогодні освіта та володіння іноземними мовами – стратегічна основа розвитку особистості, суспільства, нації й держави, їх політичної, соціально-економічної, культурної й наукової організації. Передумовою цього є заява України про свій намір стати рівноправним партнером в рамках Болонського процесу та здійснювати навчальний процес відповідно до європейських стандартів володіння англійською мовою. Мотивацією вивчення іноземної мови є професійна потреба для студентів, які готуються стати спеціалістами у різних сферах суспільства.