Екскурсія студентів І-го курсу спеціальності "Соціологія у сфері економіки" до Бібліотеки КНЕУ імені Вадима Гетьмана.23 Вересня 2017р.

15 вересня 2017 року за ініціативи заступника завідуючої  кафедри соціології Артеменко Світлани Богданівни відбулася екскурсія студентів І-го курсу спеціальності "Соціологія у сфері економіки" до Бібліотеки КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Захід відбувся в рамках програми навчальної дисципліни "Вступ до спеціальності: тренінг-курс" з метою ефективної інтеграції першокурсників у навчальний процес.

Працівники бібліотеки детально розповіли про особливості інформаційного та бібліотечно-бібліографічного обслуговування студентІв, структурні рівні,  правила роботи у бібліотеці  та основні заходи навчально-методичного характеру, які у ній проходять.

Студенти відмітили високий рівень проведення такого Інформаційного заходу, його важливість для адаптації  студентів у систему освіти вищої школи.