Етапи соціалізації День Соціолога!29 Вересня 2017р.

Етапи соціалізації День Соціолога!

29 вересня, напередодні всеукраїнського дня соціолога (1 жовтня), за ініціативою завідувача кафедри соціології викладачів та студентів був проведений День соціолога в стінах Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Під час нашого заходу студенти спеціальності соціології дізналися історію дня соціолога. Із нашим професійним святом викладачів та студентів привітали:

Декан факультету управління персоналом соціології та психології, д.е.н, професор, Цимбалюк С.О.

Завідувач кафедри соціології, д.філософ.н., професор Гаєвська О.Б.

Професор кафедри соціології, д.соц.н., Рахманов О.А.

Слова привітання надішли й на пошту кафедри - від Правління Соціологічної асоціації України та інших університетів, факультетів та кафедр соціології.

Звісно наші студенти 1, 2, 3 та 4 курсу були нагородженні грамотами та приємними подарунками. Завершенням нашого заходу стали спільні фотографії студентів із викладачами для історії кафедри.