Вітаємо переможців конференції «Сучасне суспільство: актуальні проблеми та перспективи розвитку», секційне засідання «Інноваційні дослідження студентів соціально-економічних процесів в Україні»27 Квітня 2017р.

Вітаємо переможців конференції

«Сучасне суспільство: актуальні проблеми та перспективи розвитку»,

секційне засідання «Інноваційні дослідження студентів

соціально-економічних процесів в Україні»

Модератори конференції:

Федоренко Наталія Іванівна,  доцент кафедри соціології;

Лисенок Марія Андріївна,  старший викладач кафедри соціології

1 місце - Доповідь: Проблеми освітнього процесу в Україні та шляхи їх вирішення:
Чупринюк Віталія Андріївна ЮФ, 1 курс, 105 група, доц. Федоренко Наталія Іванівна

2 місце - доповідь: Проблема гендерної нерівності та шляхи її подолання в Україні:
Ребенок Вікторія Сергіївна, Солонська Анастасія Сергіївна ФУПСтаП, 3 курс, група УСО-301, доц. Фляшнікова Алла Борисівна

3 місце - доповідь: "Інвестиції в людський капітал як інноваційна стратегія соціально-економічного розвитку України: Феденко Дмитро Олександрович, ФІСІТ, 1 курс, група ІЄ-101, ст. викл. Ільченко Богдан Валерійович.