Кафедра соціологіі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана взяла участь в національному проекті «МІСТО ПРОФЕСІЙ», що відбувся в парку Т.Г.Шевченка в місті Києві 21.10.2017 року.22 Жовтня 2017р.

Кафедра соціологіі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана взяла участь в національному проекті «МІСТО ПРОФЕСІЙ», що відбувся в парку Т.Г.Шевченка у місті Києві 21.10.2017 року.
Учасникам  заходу ( діти віком від 2 до 17 років) було запропоновано опанувати професію Соціолога.
А саме, спробувати себе в ролі інтерв'юера ( необхідно було провести анкетне опитування). Також було запропоновано різноманітні вікторини, які допомогали юним участникам даного заходу зрозуміти, хто ж такий соціолог.

На даному заході кафедру соціології гідно представили асистент кафедри Піддубна К.С. та старщий викладач кафедри Лисенок М.А.