7 лютого 2018 року викладачі кафедри соціології прийняли участь у науково-методичному семінарі «Активні методи викладання соціологічних дисциплін»07 Лютого 2018р.

7 лютого 2018 року викладачі кафедри соціології: доц.Артеменко С.Б., доц. Фляшнікова А.Б., доц. Терещенко Н.В., доц. Галустян Ю.М., доц. Федоренко Н.І., доц.Чалюк Ю.О., ст. викл. Горбов В.В., ас. Горбова Ю.С., ст. викладач Ільченко Б.В., ст. викладач Лисенок М.А., доц. Панькова О.В. спільно з кафедрою педагогіки та психології прийняли участь у науково-методичному семінарі «Активні методи викладання соціологічних дисциплін».

Доповідач: д. пед. н., проф., в.о. завідувача кафедри педагогіки та психології Артюшина Марина Віталіївна.
Семінар був присвячений висвітленню сутності та особливостям використання дебатів як інноваційної педагогічної технології у навчальному процесі КНЕУ імені В.Гетьмана, можливостям та перевагам цієї технології у викладанні соціологічних дисциплін.
Учасники семінару висловились про актуальність та важливість проведення таких науково-методичних заходів для покращення якості освітньої діяльності, їх необхідність проводити в майбутньому