Студенти І-го групи УП-101 факультету ФУПСтаП під науковим керівництвом доц. Артеменко С.Б. прийняли активну участь у міжнародній науково-практичній конференції «Тенденції розвитку соціального служіння в Україні: історія, практика, стан і перспективи16 Травня 2017р.

Студенти І-го групи УП-101 факультету ФУПСтаП під науковим керівництвом доц. Артеменко Світлани Богданівни прийняли активну участь у міжнародній науково-практичній конференції «Тенденції розвитку соціального служіння в Україні: історія, практика, стан і перспективи», що відбулася 16 травня 2017 року.

Організатори конференції та кафедра соціології висловлюють подяку студентам факультету ФУПСтаП Мирошнику Давіду Петровичу з доповіддю «Особливості молодіжного соціального служіння в сучасних умовах» та Проскуренко Дар’ї Павлівни з доповіддю «Сім’я: сучасні тенденції розвитку та шляхи їх вирішення» за небаждужість до важливих соціальних проблем сучасного вітчизняного суспільства.