29 листопада 2017 року за ініціативи студентів ІІ-го курсу обліково-економічного факультету доцентом кафедри соціології Артеменко С.Б. був проведений воркшоп на тему «Ефективна лекція в уявленнях сучасних студентів».29 Листопада 2017р.

В рамках соціально-педагогічного воркшопу студенти обліково-економічного факультету дізналися про ефективні методики спілкування з аудиторією, рекомендації щодо підтримання зворотнього зв’язку із у публічних виступах, важливість застосування дидактичних принципів наочності, доступності, науковості, системності у проведенні ефективної лекції.

При цьому в межах проведеного заняття студенти також спробували себе в ролі потенційних лекторів на практиці, виступаючи з доповідями на соціально-економічну проблематику, розкривали на особистому досвіді специфіку роботи із студентською аудиторією, основні труднощі та методи подальшого вдосконалення у напрямку публічних виступів.

Даний воркшоп був покликаний сприяти поглибленому розумінню ефективності публічних виступів, ефективнійвзаємодії викладачів та студентів, в цілому.

Соціально-педагогічний воркшоп отримав схвальні відгуки серед студентів та численні пропозиції продовжувати такізаходи у вищій школі.