Доц. М.І.Кругляк здійснила переклад курсу з критичного мислення для Coursera14 Травня 2018р.

Курс американського психолога Р.Нісбіта (Мічиганський університет) "Mindware: Critical Thinking for the Information Age", розміщений на платформі Coursera, є одним з найкращих онлайн-курсів, присвячених критичному мисленню. У ньому в науково-популярному стилі викладені найактуальніші аспекти критичного мислення, значна увага приділена аналізові поширених когнітивних упереджень та помилок у сприйнятті та інтерпретації інформації. Завдяки яскравому і доступному викладові, курс дозволяє слухачам у стислий термін значно підвищити ефективність своїх міркувань.
Найближча сесія почнеться 16 квітня, однак відеолекції можна переглянути у будь-який час, незалежно від того, коли ви зареєструвались.
Для студентів, не надто впевнених у своєму знанні англійської мови, курс відтепер доступний для перегляду з українськими субтитрами. Переклад субтитрів здійснила доцент кафедри філософії М.І.Кругляк.
Стислий огляд курсу поданий у цьому відео (титри можна ввімкнути, вибравши серед опцій прямокутник внизу з правого боку). Для повного перегляду курсу слід зареєструватись на Coursera. З технічних причин дві відеолекції залишились не перекладеними, наразі українські субтитри охоплюють  90% усіх відео зазначеного курсу.