Студент КНЕУ переміг у всеукраїнській олімпіаді з культурології14 Травня 2015р.

З 2 по 4 квітня 2015 року в НТУУ «Київський політехнічний університет» на базі факультету соціології і права відбулася IV Всеукраїнська студентська олімпіада з «Культурології», в якій взяли участь 42 студенти 22-х ВНЗ із 14 міст України. Конкурсанти приїхали з 13  областей України.
 Програма Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Культурологія» була досить розлогою. Це і обов’язкові два етапи: написання та публічний захист реферату за визначеними темами; тести з культурології та робота з ілюстративним матеріалом; Круглий стіл «Героїчне як єдність етичного та естетичного в європейській культурі», інтелектуальна гра і екскурсії для бажаючих.
 Журі Олімпіади очолювала д.ф.н., професор, завідувач кафедри етики, естетики та культурології КНУ імені Тараса Шевченка В.І. Панченко.
 КНЕУ імені Вадима Гетьмана був гідно представлений студентом 2 курсу факультету управління персоналом та маркетингу Семереєм Костянтином, який був відзначений грамотою журі Олімпіади за перемогу в I турі в номінації «Найкраща реферативна робота».
 Вітаємо учасників Олімпіади і бажаємо подальших перемог.