Стажування у Валенсії28 Грудня 2017р.

Стажування здійснювалось за програмою ERASMUS+  «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання».

Мета програми: ознайомитися з особливостями та принципами системи освіти Іспанії, плануванням та організацією навчального процесу у галузі професійної освіти, дізнатися про особливості практико-орієнтованої підготовки в Університеті міста Валенсія. За період стажування відвідано факультет філософіі та соціології, факультет підготовки магістрів, центр міжнародних зв’язків, бібліотеку університету. Центр професійної освіти та центр освіти дорослих.що зосереджені на наданні освітніх послуг у сфері професійного навчання, гуманітарної та соціальної освіти, профорієнтації, підвищення кваліфікації з різни напрямів, курси соціальної адаптації та внутрішньої комунікації для працівників сфери охорони здоров’я, курси іноземних мов. Стажування було корисним і цікавим включало не лише навчання, екскурсії, дискусії та обговорення як підвищити якість освіти але й ознайомлення з культурними особливостями міста Валенсія.