Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

Новини кафедри

 • 08 Березня 2018

  Вітаємо з 8 березня!

  Дорогі колеги-жінки! Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня! Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть в колектив кафедри злагоду, добро і любов. Ми поспішаємо привітати Вас і побажати залишатися такими ж чудовими і неповторними, як зараз! Бажаємо Вам завжди бути щасливими і здоровими, оточеними ніжністю і турботою. Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у завтрашньому дні, а чоловіки обертаються вслід Вашій неземній красі!Теплий промінь березневий Розбудив дзвінку весну. Ароматом квітів перших День святковий огорнув. Він вітання наші щирі Передасть колегам милим: Щоб жили в добрі і мирі Щоб здійснились Ваші мрії, Щоб коханими були, Щоб у радощах цвіли. Вітаємо, жінки, із Вашим святом! Нехай життя буде багатим: На здоров’я і на силу, І на доленьку щасливу! На яскраві довгі роки, Без турбот і без мороки. На прибутки і достаток – На фінансовий порядок! На підтримку і повагу, На рішучість і відвагу, На тепло і розуміння, На удачу і везіння. На шикарний стиль та моду, На елегантність і на вроду! На круїзи, при нагоді, Відпочинки на природі. На розумне, добре, вічне, Що КНЕУ сіє різнобічно! Одним словом – на прекрасне, На постійне й своєчасне! Щасливі та здорові будьте Бажає кафедра й Прибутько!
 • 16 Лютого 2018

  Відбулася зустріч з ректором Грузинського університету

  15 лютого 2018 року у приміщенні інституту права відбулася зустріч студентів та викладачів Юридичного інституту КНЕУ та ректора грузинського університету New vision Девідом Кереселідзе, у якій, зокрема, брали участь викладачі кафедри політології та національної безпеки.  
 • 25 Грудня 2017
 • 02 Грудня 2017
 • 20 Листопада 2017

  Доцент кафедри політології та національної безпеки КНЕУ Петро Степанович Прибутько виступив на 3-му Міжнародному Фестивалі військової авторської пісні

  У день пам’яті жертв Першої і Другої світових воєн за ініціативи Всеукраїнської Спілки ветеранів війни, за підтримки Центра миротворчості, Української Спілки ветеранів Афганістану, Української асоціації інвалідів АТО, Клубу авторської пісні “Дім” відбувся фестиваль військової авторської пісні. В рамках фестивалю Петро Степанович прочитав свої вірші з авторської збірки «Розставляючи крапки». Одне з пріоритетних завдань фестивалю, зближення різних поколінь, було досягнуто завдяки поезії П.С. Прибутька. Виступ Петра Степановича дуже тепло сприйняли і ветерани другої світової, і зовсім молоді бійці, що були в залі.
 • 25 Березня 2017

  Про результати конурсу студентських робіт

  20-21 березня 2017 року у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника було проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політиччних наук, де наш університет гідно представив студент 2го року навчання фінансово-економічного факультету Юзюк Олександр Сергійович (науковий керівник - кандидат політичних наук, доцент кафедри політології та національної безпеки КНЕУ ім. В. Гетьмана Бульбенюк Світлана Степанівна) з роботою на тему "Кіберкомунізм як альтернативна ідеологія ХХІ століття". Вітаємо Юзюка О.С. та Бульбенюк С.С. та бажаємо подальших успіхів у їхній науковій роботі! 
 • 09 Лютого 2017

  8 лютого 2017 року відбувся круглий стіл "Внутрішня міграція:чинник дестабілізації чи шанс всеукраїнського єднання"

  8 лютого 2017 року у приміщенні головного корпусу КНЕУ ім. В. Гетьмана за участі викладачів Університету відбувся круглий стіл на тему: "Внутрішня міграція в Україні: чинник дестабілізації чи шанс всеукраїнського єднання?"
 • 24 Листопада 2015