Конференція в рамках проекту ЄС Темпус в КНЕУ01 Вересня 2016р.

6 вересня у приміщенні бібліотеки відбудеться підсумкова конференція в рамках міжнародного проекту ЄС Темпус «Набуття професійних та підприємницьких навичків та виховання  підприємницького  духу  і  консультації підприємців-початківців».

За програмою конференції професор Віденського економічного університету Ріхард Фортмюлллер доповість про цілі та результати проектуЄСTempusBUSEEG.

Керівник проекту, проректор з науково-педагогічної роботи Колот А.М., проректор з міжнародних зв’язків Чужиков В.І., професор Петюх В.М. презентують інформацію про результати проекту в КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Також на конференції буде представлена інформація представниками Черніговського національного технологічного університетута Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаникапро результати проекту в їх навчальних закладах.