Вітаємо Кравчук Катерину, студентку магістратури, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці»!10 Травня 2016р.

22 березня 2016 року завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2015-2016 навчального року за спеціальністю «Управління персоналом таекономіка праці».

На конкурс було подано 70 робіт, з яких Галузева конкурсна комісія 19 лютого 2016 року відібрала 18 кращих.Галузева комісія була представлена всіма регіонами України (Київ, Харків, Вінниця, Львів, Суми, Красноармійськ).

У підсумковій науково-практичній конференції Галузева конкурсна комісія, яка працювала у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця, заслухала 18 доповідей учасників секції «Управління персоналом та економіка праці», які представляли11 міст України, а саме: Харків, Красноармійськ, Донецьк, Запоріжжя, Київ, Одеса, Полтава, Львів, Суми, Тернопіль, Чернігів. Учасники під час конференції виступили з доповідями та презентаціями для захисту результатів власних наукових досліджень.

За результатами конференції Галузева конкурсна комісія нагородила Дипломом ІІ ступеняКонкурсу Кравчук Катерину Сергіївнуза дослідження на тему «Справедливість винагороди за працю: теоретичні та прикладні аспекти» (науковий керівник – д.е.н., проф. Цимбалюк С.О.).

Кафедра вітає переможця і

дякує науковому керівникові роботи!