19 вересня о 14 30 в 412 ауд майстер-клас з рекрутингу14 Вересня 2016р.

Шановні студенти факультету управління персоналом, соціології та психології!
Кафедра управління персоналом запрошує Вас на майстер-клас з рекрутингу
19 вересня о 14 30 в 412 ауд

• Хто і чому йде працювати рекрутером
  • Які основні завдання стоять перед рекрутером
  • Кар'єрні перспективи професії рекрутера
  • Ринок праці для рекрутера
  • Практичне завдання: Спробуй себе у ролі рекрутера
  • Рекомендації досвідченого рекрутера
  • Анкетування щодо стажування у відділі пошуку і підбору персоналу

Наш спікер:
Катерина Скібська - Генеральний директор DOPOMOGA Ukraine (штат більш ніж 100 працівників)
14 років практики у  рекрутингу.
Катерина Скібська пройшла кар'єрний шлях від консультанту Східного регіонального офісу до Генерального директора DOPOMOGA Ukraine.  До цього дня є практикуючим консультантом із залучення ключових керівників вищої ланки. Сертифікований експерт в галузі оцінки та розвитку персоналу,  та автор серії тренінгів «Вся правда про Executive Recruiting».
 DOPOMOGA GROUP - лідер в області технологій підбору персоналу. Веде практику з 1994 року. Обслуговує 43% компаній Fortune Global 500 з оперативною діяльністю в Україні, чия найбільша частка припадає на сегменти Manufacturing, FMCG, Banking, IT, Electronics & Electrical Equipment, Construction & Machinery, Pharmaceuticals, Insurance. 34% клієнтів DOPOMOGA GROUP з доходами понад 26млрд. $ США є американськими підприємствами, клієнти зі штаб-квартирами в європейських країнах складають 47%.
Офіси DOPOMOGA GROUP: Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Харків.
Територія діяльності DOPOMOGA GROUP: Україна, Молдова, Росія.
http://dopomoga.org.ua/         -