Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Основи охорони праці»11 Вересня 2015р.

Кафедра управління персоналом та економіки праці здійснює підготовку студентів до участі у щорічній Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Основи охорони праці».

Від КНЕУ участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Основи охорони праці» беруть студенти не лише спеціальності «Управління персоналом та економіка праці», а й студенти інших спеціальностей університету, які вивчають цю дисципліну.

Зокрема, у 2014-2015 н.р. КНЕУ на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Основи охорони праці», що відбувалась на базі Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), представляли студентки спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» Ращенко Анастасія та факультету міжнародної економіки та менеджменту Кудрявцева Анастасія.

За участь у олімпіаді студентки були відзначені грамотами.