Вітаємо ВАЛЕНТИНУ БУРУ, студентку магістратури, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці»!26 Березня 2014р.

21 березня 2014 року завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Управління персоналом і економіка праці» у 2013-2014 навчальному році.

Галузева конкурсна комісія 15-16 лютого 2013 р. на базі ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» забезпечила рецензування 119 студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці».

За результатами ІІ туру Конкурсу до участі у підсумковій науково-практичній конференції було рекомендовано 23 студенти. Кожний учасник отримав персональне запрошення на підсумкову конференцію для захисту результатів власних наукових досліджень у вигляді доповідей та презентацій.

На підставі відкритого обговорення наукових робіт та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила нагородити Дипломом І ступеня Валентину Буру за дослідження на тему «Соціальний захист вразливих верств населення в Україні та стратегічні перспективи його розвитку» (науковий керівник – к.е.н., проф. Гриненко А.М.)

Вітаємо переможця і дякуємо науковому керівникові роботи за якісне керівництво!