В КНЕУ імені В. Гетьмана реалізується проект Tempus05 Червня 2015р.

В КНЕУ імені В. Гетьмана  реалізується  проект  Tempus «Набуття професійних та підприємницьких навичок за допомогою виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців». В якості координатора  в  КНЕУ  імені  В. Гетьмана та серед ВНЗ - партнерів з України виступає кафедра управління персоналом та економіки праці.

За програмою проекту в університеті проходять тренінг-курси «Інноваційні технології викладання дисципліни Створення власного бізнесу.

Ці тренінг-курси організовані з метою підвищення рівня професійних компетенцій викладачів університету, які викладатимуть  дисципліну Створення власного бізнесу“, досягнення ними високих рівнів у оволодінні технологіями інноваційного навчання та удосконалення їх педагогічної майстерності.

Заняття проводять викладачі кафедриекономіки підприємств,управління персоналом та економіки праці,педагогіки та психології, менеджменту та інформаційного менеджменту. По закінченню, слухачі отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.