Саміт кадровиків 10-11 грудня 2015 року21 Грудня 2015р.

10-11 грудня 2015 року кафедра управління персоналом та економіки праці спільно з бізнес-партнером «Медіапро» та Асоціацією кадровиків  України організувала проведення щорічного Всеукраїнського саміту кадровиків. Саміт зібрав більш ніж сто фахівців з управління персоналом з різних регіонів України. В рамках заходу були розглянуті найбільш актуальні теми кадрової роботи: проект Трудового кодексу, питання відповідальність роботодавця за правопорушення законодавства про працю, порядок проведення перевірки документів, вимоги Державної інспекції праці до оформлення документів.

У саміті кадровиків взяли участь провідні фахівці України з питань  кадрової роботи, що мають значний практичний досвід, у тому числі викладачі кафедри управління персоналом та економіки праці.

У рамках саміту проведено профорієнтаційну роботу щодо набору студентів на перший курс спеціальності «Управління персоналом та економіки праці» та можливостей набуття фахівцями-практиками другої вищої освіти з управління персоналом в Інституті підвищення кваліфікації та Інституті бізнес-освіти КНЕУ. Крім того, усі учасники від кафедри мали нагоду долучитися до передового досвіду, дізнатися про  останні зміни у трудовому законодавстві,  отримати роз’яснення щодо правильного застосування нормативних актів з питань трудового законодавства, обмінятися досвідом з вирішення практичних питань врегулювання трудових спорів, підвищити рівень кваліфікації, встановити зв’язки з фахівцями-практиками з метою спільного розроблення ситуаційних вправ, тренінгів, задач з кадрового адміністрування та залучення практиків до проведення факультативних та нормативних занять зі студентами. Зокрема, отримані знання дозволили удосконалити робочу програму з науки «Кадрове адміністрування».