4 листопада 2016 р. факультет управління персоналом, соціології та психології долучився до фінального семінару кадрового марафону «Гаряча лінія: консультації».08 Листопада 2016р.

4 листопада 2016 р. факультет управління персоналом, соціології та психології долучився до фінального семінару кадрового марафону «Гаряча лінія: консультації». Захід відбувся в урочистому конференц-залі КНЕУ імені Вадима Гетьмана. У кадровому марафоні взяли участь понад 70 кадровиків-практиків найбільших підприємств регіону та державних структур.
Спікери торкнулися найактуальніших тем сучасного фахівця з кадрової справи. Розпочинала семінар голова Всеукраїнської асоціації кадровиків, головний редактор журналу «Довідник кадровика» Ольга Харечко і розповіла про найпоширеніші помилки під час прийняття працівника на роботу, останні зміни в законодавстві та дискримінацію чоловіків (на прикладі Закону України «Про відпустки»).
Робочі ситуації зі зразками та рішеннями представила головний редактор Єдиної електронної системи «КАДРОВИК-онлайн» Анна Мілієнко-Самсонова.
Спеціально запрошеними спікерами київського марафону «Гаряча лінія: консультації» стали:
• Ольга Макогон, голова Комітету трудового права Асоціації адвокатів України з темою «Звільнення працівників з ініціативи власника: виклики сучасності».
• Богдан Городницький, представник компанії MIDOT з темою «Оцінка і управління ризиками деструктивної поведінки персоналу».
• Артем Лебедев, комерційний директор Yaware з темою «Як підвищити продуктивність працівників: використовуємо передові технології».