5-6 жовтня 2017 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку управлінських наук: український та польський досвід»09 Жовтня 2017р.

5-6 жовтня 2017 року за ініціативи кафедри соціології КНЕУ імені Вадима Гетьмана у співпраці з університетом Кардинала С.Вишинського (м. Варшава), Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова та за підтримки Спілки орендарів і підприємців України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку управлінських наук: український та польський досвід».

У роботі конференції взяли участь відомі вітчизняні та іноземні фахівці у галузі соціології, економіки, соціального управління, керівники, народні депутати, підприємці.

В межах конференції були обговорені актуальні питання соціології управління, зокрема, економічні та соціально-філософські виміри управління соціальними системами, особливості функціонування європейського менеджменту на прикладі досвіду Польщі тощо.