4 жовтня відбувся круглий стіл на тему «Гідна праця – продуктивна зайнятість, достойна зарплата, сучасні безпечні робочі місця»05 Жовтня 2017р.

4 жовтня з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю, який щорічно відзначається 7 жовтня, Федерація профспілок України провела круглий стіл на тему «Гідна праця – продуктивна зайнятість, достойна зарплата, сучасні безпечні робочі місця».

Під час круглого столу відбулись панельні дискусії з питань:
політика оплати праці;
трудові права працівників та права профспілок у проекті Трудового кодексу України;
актуальність удосконалення політики управління охороною праці в Україні та ін.

У заході взяли участь Національний координатор Міжнародної організації праці в Україні Сергій Савчук, перший заступник міністра соціальної політики України Ольга Крентовська, представники центральних органів виконавчої влади, організацій роботодавців, міжнародні експерти, науковці, керівники членських організацій ФПУ.

Із доповіддю на тему «Гідна оплата праці: теоретико-методологічні засади та індикатори оцінювання» виступила декан факультету Світлана Цимбалюк.