17 квітня 2018 року в межах щорічної студентської конференції «Інтеграція науки та бізнесу як передумова соціально-економічного розвитку України» було проведено круглий стіл факультету управління персоналом, соціології та психології19 Квітня 2018р.

17 квітня 2018 року в межах щорічної студентської конференції «Інтеграція науки та бізнесу як передумова соціально-економічного розвитку України» було проведено круглий стіл факультету управління персоналом, соціології та психології.

На круглому столі презентували результати своїх наукових досліджень переможці платформ кафедр факультету: соціології, педагогіки та психології, управління персоналом та економіки праці, філософії:

Александрова Маргарита, студентка факультету управління персоналом, соціології та психології, доповідь «Інновації у сфері соціальних послуг»

Бабенко Олексій, студент факультету управління персоналом, соціології та психології, доповідь «Інформаційне перевантаження як соціальне явище»

Іщенко Олена, студентка факультету управління персоналом, соціології та психології, доповідь «Використання соціальних мереж в сучасному рекрутингу України»

Іванець Ольга, студентка факультету управління персоналом, соціології та психології, доповідь «Управління стресами: підходи до розуміння та практики»

Давидкова Катерина, студентка факультету обліку та податкового менеджменту, доповідь «Розвиток творчої особистості у навчальній діяльності»

Мюллер Анна, студентка факультету маркетингу, доповідь «Проблема економічної свободи у філософії економіки»

Рогова Анастасія, студентка факультету міжнародної економіки і менеджменту, доповідь «Роль інновацій у сучасній культурі»

Карпенко Олександра, студентка факультету міжнародної економіки і менеджменту, доповідь «Гендерна дискримінація на ринку праці в Україні: етичний вимір»

Актуальність тем наукових досліджень й нестандартний підхід до вирішення наукових проблем і практичних питань викликали жваву дискусію та не залишили байдужими жодного учасника круглого столу.

Для експертного оцінювання доповідей студентів були запрошені науковці та фахівці – практики:

Галустян Юлія Марсумівна, старший науковий співробітник, ДУ «Інститут економіки та прогнозування АН України»

Єлікова Катерина, керівник відділу з розвитку персоналу, компанія «КТ Україна»

Мінєнок Алла Ігорівна, менеджер з персоналу, компанія «UKRRICHFLOT»

Яцків Віка Валеріївна, фахівець по роботі з клієнтами ТОВ «Grand Thornton»

За результатами експертного оцінювання переможцями факультетського круглого столу стали:

Іщенко Олена (І місце)

Бабенко Олексій (ІІ місце)

Іванець Ольга (ІІІ місце)

У номінації «Оригінальність викладення матеріалу» перемогу здобула Рогова Анастасія.

Александрова Маргарита – переможниця номінації «Прикладна значущість результатів дослідження».

Давидкова Катерина та Карпенко Олександра перемогли в номінації «Обґрунтованість авторської позиції».

Мюллер Анна здобула перемогу в номінації «Системність авторського підходу».

Щиро дякуємо Щетініній Людмилі Валеріївні та Рудаковій Світлані Григорівні, доцентам кафедри управління персоналом та економіки праці за організацію круглого столу.

Модератор – Цимбалюк С.О., декан факультету.