14.12.2016 р. відбулася презентація студентами-магістрами спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» проектів з розвитку бренду роботодавця компанії «Данон»16 Грудня 2016р.

14.12.2016 р. відбулася презентація студентами – магістрами спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» проектів з розвитку бренду роботодавця компанії «Данон».
Факультет управління персоналом, соціології та психології щиро дякує компанію «Данон» за практичну допомогу в реалізації проекту. Особливу подяку висловлюємо Оксані Тетері, Сніжані Морозюк, Валерії Ачкасовій, Вероніці Шеіній.
Студентам дякуємо за цікаві, креативні ідеї, чудову атмосферу та високопрофесійний підхід. Пишаємося Вашими здобутками!