Вітаємо Ачкасову Валерію, Зайко Тетяну, Шеіну Вероніку та Шепель Анастасію з успішною участю у студентській конференції в КНЕУ!10 Травня 2016р.

З 20 по 22 квітня 2016 р. у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Розвиток європейського простору очима молоді: економічний, соціальний та правовий аспекти».

Студентки четвертого курсу, третьої групи, спеціальності «Управління персоналом та економіка праці»,ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” представили дослідницькі роботи та виступили з доповідями за темами:

«Психологічно значущі якості і компетенції, необхідні молоді для створення власного бізнесу»(Шеіна Вероніка, Шепель Анастасія);

«Мотиви, можливості та бар’єри до створення власного бізнесу молоддю»(Ачкасова Валерія, Зайко Тетяна).

Цінність дослідницьких робіт була відзначена ПОЧЕСНИМИ ГРАМОТАМИ у таких номінаціях:

за фундаментальність дослідженнянагороджені Ачкасова Валерія та Зайко Тетяна;

за активну участьвідмічені Шеіна Вероніка та Шепель Анастасія.

Кафедра вітає студенток з успішною презентацією результатів дослідницьких робіт

та бажає натхнення і нових звершень!