Вітаємо Іщенко Олену та Стожок Аліну29 Квітня 2017р.

Вітаємо Іщенко Олену та Стожок Аліну,
переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з нормативної дисципліни «Основи охорони праці»!

Кафедра управління персоналом та економіки праці здійснює підготовку студентів до участі у щорічній Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Основи охорони праці».
У 2016-2017 н.р. КНЕУ на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Основи охорони праці», що відбувалась на базі Луцького національного технічного університету, представляли студенти ІІІ курсу спеціальності «Управління персоналом та економіка праці Іщенко Олена та Стожок Аліна.

За результатами виконання теоретичних та практичних завдань з охорони праці наша студентка Іщенко Олена була нагороджена Дипломом І ступеня.

Стожок Аліна за участь в олімпіаді отримала Грамоту.

Підготовку студентів до олімпіади здійснили доц. Данилевич Н.С. та ас. Бойчук Н.С.

Кафедра управління персоналом та економіки праці
дякує науковим керівникам та
вітає студентів із перемогою,