20 лютого з нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості відбувся круглий стіл «Реформа оплати праці. Перші результати та подальші дії»23 Лютого 2017р.

У заході взяли участь Голова ФПУ Григорій Осовий, заступник Голови ФПУ Олександр Шубін, голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики Людмила Денисова, народний депутат України Сергій Каплін, Національний координатор МОП в Україні Сергій Савчук, представники центральних органів виконавчої влади, Секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради, СПО роботодавців України, наукових та громадських організацій.

З доповіддю про ключові проблеми та вектори розвитку політики оплати праці в контексті останніх реформ виступила Світлана Цимбалюк, декан факультету управління персоналом, соціології та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.