ВІТАЄМО!!! студенток IV курсу спеціальності «Управління персоналом і економіка праці»21 Грудня 2015р.

ШЕІНУ ВЕРОНІКУ та ШЕПЕЛЬ АНАСТАСІЮ, а також АЧКАСОВУ ВАЛЕРІЮ і ЗАЙКО ТЕТЯНУ з перемогою у XV Міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Проблеми розвитку соціально-економічних систем в національній та глобальній економіці».

Наші студентки гідно представили університет і кафедру управління персоналом та економіки праці на міжнародній конференції, яка відбулась 7-9 грудня 2015 р. у Донецькому національному університеті (м. Вінниця).

Члени журі студентської конференції відзначили з-поміж 150 учасників доповідь Шеіної Вероніки і Шепель Анастасії ДИПЛОМОМ ІІІ ступеня.

Зайко Тетяна була нагороджена грамотою за актуальність обраної проблематики дослідження.

Ачкасова Валерія була відзначена грамотою за високий рівень практичної значущості отриманих результатів.

Колектив кафедри управління персоналом та економіки праці сердечно вітає наших студенток із перемогою

і зичить подальших успіхів на науковій ниві, натхнення та плідної праці у навчальному році!

Нагороди>>