Інтернет-конференція «Трансформація соціально-трудової сфери: сучасні виклики, тенденції, домінанти інноваційного розвитку»02 Листопада 2015р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції

приуроченої до 50 – річчя кафедри управління персоналом та економіки праці КНЕУ імені Вадима Гетьмана

Тематичні напрями роботи конференції:

• соціально-трудова сфера: глобальні виклики, інституціональні засади управління, стратегії та механізми розвитку;
  • управління працею: організаційно-економічні та соціокультурні домінанти, інноваційні форми та механізми;
  • гідна праця: теоретико-методологічні засади та практичні напрями розвитку соціально-трудової сфери;
  • соціальна відповідальність бізнесу: пріоритети та технології забезпечення;
  • інноваційні форми і механізми управління персоналом;
  • нова роль служби персоналу і сучасні технології управління людськими ресурсами;
  • соціально-трудові відносини зайнятості:сучасні тенденції, виклики, шляхи розвитку.

Конференція відбудеться 2 - 6 листопада 2015 року.

Термін подання тез – до 26 жовтня 2015 року.

Під час роботи інтернет-конференції учасники матимуть можливість он-лайн - обговорення поданих матеріалів (тез) на сайті – stvua.com.

Матеріали інтернет – конференції будуть розміщені в репозитарії КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

За результатами конференції на поштову адресу, вказану у заявці, кожному автору буде надіслано довідку, яка засвідчить його участь у конференції.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Умови участі у конференції:

Для участі у конференції необхідно надіслати до 26 жовтня 2015 року:

• заявку на участь у конференції (відомості про автора);
  • тези в електронному вигляді.

Е-mail: stv@kneu.edu.ua (Тема: «КОНФЕРЕНЦІЯ»)

Контактна інформація:

Адреса: 03680, Україна, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», кафедра управління персоналом та економіки праці, кім. 319

Контактні телефони:

моб. тел. 067 810 75 09, 066 779 20 29 (відповідальні секретарі оргкомітету – к.е.н., доцент Кицак Тарас Григорович, к.е.н., доцент Василик Алла Володимирівна).