Конкурс для участі в стажуванні викладачів в Університеті м. Валенсія (Іспанія) та Віденському університеті економіки та бізнесу (Австрія) в рамках проекту Erasmus Plus11 Вересня 2017р.

Конкурс для участі в стажуванні викладачів в Університеті м. Валенсія (Іспанія) та Віденському університеті економіки та бізнесу (Австрія) в рамках проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання»

У рамках реалізації проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (««Improving teacher education for applied learning in the field of vocational education»») передбачено стажування (Special Mobility Strand)викладачів ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» в  Університеті м. Валенсія (1 особа, грудень 2017 року) та Віденському університеті економіки та бізнесу (1 особа, травень 2018 року).

Участь у програмах стажування можуть взяти викладачі, які:

1) мають педагогічну освіту та (або) науковий ступінь кандидата (доктора філософії, доктора) педагогічних наук;

2) займаються дослідженням проблематики професійної освіти та навчання;

3) володіють іноземною мовою на рівні не нижчому рівня В2:

—  іспанською або англійською мовою для участі в програмі стажування в Університеті м. Валенсія;

—  німецькою мовою для участі в програмі стажування у Віденському університеті економіки та бізнесу.

Викладачі мають підготувати такий пакет документів:

1. Резюме (українською та відповідною іноземною мовами).

2. Мотиваційний лист(українською та відповідною іноземною мовами).

За наявності викладач надає сертифікат, що підтверджує рівень володіння іноземною мовою.

Викладачі мають надати підготовлений пакет документів до деканату факультету управління персоналом, соціології та психології не пізніше 14.00 год. 22 вересня 2017 р.

Подання повного пакета документів у встановлені терміни вважається реєстрацією на участь у конкурсному відборі.

Подані претендентами документи розглядатиме експертна група, сформована із викладацького складу КНЕУ.

Під час проведення конкурсного відбору претендент оцінюватиметься експертною групою за такими критеріями:

І. Резюме (до 50 балів):

—  Соціальна складова (до 25 балів)

—  Освітня складова (до 25 балів)

ІІ. Мотиваційний лист(до 50 балів):

—     Переконливість (до 25 балів)

—     Мотивація (до 25 балів)

Додаткові бали одержує викладач у разі надання сертифіката, що підтверджує рівень володіння іноземною мовою:

—  В2 – 20 балів

—  С1 – 30 балів

—  С2 – 40 балів

Після відбору кожна кандидатура має бути погоджена з приймаючою стороною – іноземним партнером. Після погодження викладачі будуть особисто поінформовані про результати відбору.