Засідання Вченої ради факультету управління персоналом, соціології та психології, яке відбудеться 17 березня 2017 р. о 10:00 в ауд. 31717 Березня 2017р.

засідання Вченої ради факультету управління персоналом,

соціології та психології,

яке відбудеться 17березня 2017 р. о 10:00 в ауд. 317

1. Обрання за конкурсом на посади науково-педагогічних працівників факультету управління персоналом, соціології та психології.

2. Про підготовку до Дня відкритих дверей факультету управління персоналом, соціології та психології та обмін досвідом кафедр факультету щодо організації профорієнтаційної діяльності.

3. Інформування про порядок формування та присвоєння ідентифікаційного коду наукам (дисциплінам) освітніх програм ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

4. Про підготовку до проведення Дня факультетууправління персоналом, соціології та психології.

5. Про проведення на базі ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» Міжнародного бізнес-форуму «Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство».

6. Про створення соціологічної лабораторії кафедри соціології факультету управління персоналом, соціології та психології ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

7. Різне.