Відбір студентів для участі в семінарах у Віденському університеті економіки та бізнесу (Австрія) в рамках проекту ErasmusPlus «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання»23 Листопада 2017р.

У рамках реалізації проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» («Improvingteachereducationforappliedlearninginthefieldofvocationaleducation») передбачено участь 5-ти студентів у навчальних семінарах, які відбудуться у Віденському університеті економіки та бізнесу (Австрія) з 7 по 20 травня 2018 року.

У конкурсі можуть взяти участь студенти І–Vкурсів факультету управління персоналом, соціології та психології, які навчаються за спеціальністю «Професійна освіта (Економіка)» або за іншими спеціальностями, які за вибором вивчали (вивчають) пакет дисциплін психолого-педагогічного циклу і здобули (здобувають) кваліфікацію «викладача».

Для участі у конкурсі студенти повинні володіти німецькою мовою не нижче рівня В1.

У конкурсі можуть взяти участь студенти, які не брали участь у семінарах для студентів в Університеті Констанц (Німеччина) та Університеті Валенсія (Іспанія) у межах проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання».

Студенти мають підготувати такий пакет документів:

1. Ксерокопію першої сторінки закордонного паспорту.

2. Навчальну картку.

3. Дані про середній бал навчальної картки за 100-бальною шкалою.

4. Резюме (українською та німецькою мовами).

5. Мотиваційний лист(українською та німецькою мовами).

За наявності студент надає сертифікат, що підтверджує рівень володіння німецькою мовою.

У разі відсутності у претендентів сертифіката, що підтверджує рівень володіння німецькою мовою, буде організована співбесіда з викладачем німецької мови для визначення рівня знань.

За бажанням студент може надати додаткову інформацію про участь в конференціях, олімпіадах, академічних змаганнях тощо.

Студенти мають надати підготовлений пакет документів до деканату факультету управління персоналом, соціології та психології не пізніше 14.00 години 7 грудня 2017 р.

Подання повного пакета документів у встановлені терміни вважається реєстрацією на участь у конкурсному відборі.

Подані претендентами документи розглядатиме експертна група, яка буде сформована із професорсько-викладацького складу факультету управління персоналом, соціології та психології.

Під час проведення конкурсного відбору претендент оцінюватиметься експертною групою за такими критеріями:

І. Резюме (до 10 балів):

—   Соціальна складова (1–5 балів)

—   Освітня складова (1–5 балів)

ІІ. Мотиваційний лист(до 20 балів):

—     Переконливість (1–10 балів)

—     Мотивація (1–10 балів)

ІІІ. Володіння мовою(до 70 балів)

Сертифікат:

—  В1 – 40 балів

—  В2 – 50 балів

—  С1 – 60 балів

—  С2 – 70 балів

У разі успішного проходження співбесіди з викладачем студент одержує 30 балів.

У разі відсутності сертифіката та не проходження співбесіди кандидатура не розглядатиметься.

IV. Навчальна картка(максимально 50 балів) відповідно до середнього балу навчальної картки

Наприклад, якщо середній бал дорівнює 84, то відповідно претендент одержує 42 бали (84 : 2 = 42).

Максимальний бал, який може одержати студент, дорівнює 150.

Рейтинг студентів та рішення щодо участі в семінарах буде оприлюднено на сторінці факультету управління персоналом, соціології та психології на офіційному сайті КНЕУ та на дошці оголошень деканату факультету не пізніше 20 грудня 2017 р.