6 квітня 2018 року відбулася зустріч учнів 9-10 класів ліцею № 20 та школи № 186 міста Києва з деканом факультету управління персоналом, соціології та психології та викладачами кафедри управління персоналом та економіки праці КНЕУ ім. В. Гетьмана06 Квітня 2018р.

6 квітня 2018 року в межах профорієнтаційних заходів відбулася зустріч учнів 9-10 класів ліцею № 20 та школи № 186 міста Києва з деканом факультету управління персоналом, соціології та психології та викладачами кафедри управління персоналом та економіки праці КНЕУ ім. В. Гетьмана.

С. Цимбалюк, декан факультету, розповіла про університет, його історію, конкурентні переваги, спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, особливості навчання та студентське життя.

М. Махсма, доцент кафедри, провела майстер клас, під час якого майбутні абітурієнти мали змогу спробувати себе в ролі менеджерів з персоналу й прийняти важливі кадрові рішення. Учні також відвідали музей історії КНЕУ ім. В. Гетьмана.