День переможців конкурсу проектів Еразмус Plus07 Листопада 2019р.

6 листопада 2019 р. в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у межах Міжнародного інформаційного тижня програми Еразмус+ в Україні, зокрема Дня переможців конкурсу проектів Еразмус+ відбувся кластерний семінар «Як успішно впроваджувати проєкт та управляти коштами гранту».

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана є учасником проєкту – переможця «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)»№ 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP.

У семінарі взяли участь Світлана Цимбалюк, декан факультету управління персоналом, соціології та психології та Тетяна Шкода, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці.

З доповіддю щодо співпраці з Міністерством освіти і науки України, очікуваних результатів, особливостей поширення та використання результатів проєктів виступила Катерина Супрун, Державний експерт Експертної групи з питань аналітики, фінансування та міжнародних зв’язків Директорату вищої освіти і освіти дорослих.

Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні: Світлана Шитікова, Жанна Таланова, Іванна Атаманчук і Петро Крайнік розповіли про національні особливості впровадження проєктів, управління та звітності для українських університетів, національне законодавство щодо забезпечення якості вищої освіти, моніторингові процедури проєктів відповідно до правил EACEA, питання реєстрація проєктів у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Під час семінару відбулася перша зустріч із представниками закладів – партнерів PAGOSTEпроєкту: Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського, Національного транспортного університету та Української інженерно-педагогічної академії. Партнери обговорили напрями подальшої співпраці та особливості реалізації нового проєкту.