Інтернет-конференція учасників проєкту ErasmusPlus PAGOSTE 13.04.202014 Квітня 2020р.

13 квітня 2020 р. відбулася чергова Інтернет-конференція учасників проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» з використанням платформи ZOOM.

Серед учасників представники:

• Університету Констанц (Німеччина)
  • Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (Україна)
  • Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського (Україна)
  • Національного транспортного університету (Україна)
  • Української інженерно-педагогічної академії (Україна)
  • Міністерства освіти і науки України (Україна)
  • Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук (Україна)

Метою конференції було обговорення інструментарію для дослідження якості підготовки викладачів професійної освіти в Україні, досвіду взаємодії основних стейкходерів (закладів вищої та професійної освіти), задоволення студентів навчанням, зокрема організацією навчальної практики, мотивів, очікувань студентів та намірів щодо майбутнього працевлаштування.

На основі проведеного дослідження планується опрацювати механізми управління підготовкою викладачів професійної освіти на основі партнерства та співпраці основних стейкхолдерів.

Під час онлайн зустрічі партнери узгодили структуру та зміст анкети для проведення опитування студентів, які навчаються за спеціальністю «Професійна освіта».

This project has been funded with support from the European Commission. This publication [communication] reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein