Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

Кластерний семінар для українських команд-виконавців проектів з розвитку потенціалу вищої освіти ЕразмусPlus20 Вересня 2018р.

                      

 

20 вересня 2018 р.учасники проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (ITE-VET)» № 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP, Світлана Цимбалюк і Тетяна Шкода взяли участь у кластерному семінарі для українських команд-виконавців проектів з розвитку потенціалу вищої освіти Еразмус+.

Семінар організований Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) та Національним Еразмус+ офісом в Україні (НЕО) у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Представництвом ЄС в Україні.

Юрій Рашкевич, заступник Міністра освіти і науки України, озвучив пріоритетні напрями розвитку вищої освіти та проектної діяльності.

У семінарі взяла участь Belen ENCISO, проектний менеджер ЕАСЕА (м. Брюссель), яка презентувала особливості підготовки фінансової звітності за проектом та рекомендації щодо запобігання штрафних санкцій.

Представники НЕО виступили з інформацією щодо змістовної частини підготовки звітностівідповідно до національного законодавства.

 Під час семінару виконавці проектів презентували кращі практики щодо досягнутих результатів, ведення документації та управління коштами гранту. Учасники мали змогу обмінятися досвідом та обговорити актуальні питання реалізації проектів.