Кафедра військової підготовки КНЕУ імені Вадима Гетьмана з 1 лютого 2020 року почала прийом документів для конкурсного відбору кандидатів на навчання04 Лютого 2020р.

Кафедра військової підготовки

Київського національного економічного університету  імені Вадима Гетьмана

з 1 лютого 2020 року починає прийом документів для конкурсного

відбору кандидатів на навчання.

Підготовка здійснюється за двома  спеціальностями: «Організація речового забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів речової служби», «Організація продовольчого забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів продовольчої служби».

До конкурсного відбору на навчання з військової підготовки на кафедрі військової підготовки залучаються громадяни України чоловічої та жіночої статі які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, незалежно від форми навчання, якщо їм на початок військової підготовки не виповнилось 40 років.

Умови та порядок прийому на навчання:

1.     Для вступу на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу громадяни України проходять конкурсний відбір.

2.    Конкурсний відбір кандидатів на навчання проводиться Відбірковою комісією кафедри військової підготовки Університету.

3.  Подання документів до Відбіркової комісії проводиться в період - з 01 лютого до 31 липня 2020 року.

Громдяни України,які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі на навчання з військової підготовки у 2020році повинні подати заяву на ім'я завідувача кафедри військової підготовки Університету.

Кандидати на навчання надають встановлений перелік документів до Відбіркової комісії кафедри, а саме:

•   підписана заява;
  •    копія паспорта громадянина України (ст. 1,2,3,11) - 2шт.;
  •     копія картки (довідки) платника податків про присвоєння реєстраційного (ідентифікаційного) номера - 2 шт.;
  • копія приписного свідоцтва (крім дівчат) -2 шт.або військового квитка -1 шт.;
  • автобіографія складена власноруч (зразок на сайті);
  •  фото 3x4 - 4 шт. (кольорові) -для всіх категорій громадян України;
  • довідка з деканату про форму навчання та середній бал успішності за попередні семестри навчання (екз., заліки) -для студентів;
  • копія диплому не нижче бакалавра та додатка щодо успішності -для інших категорій громадян України;
  • оригінал медичної довідки з військкомату про придатність до навчання на кафедрі військової підготовки (надається після проходження кандидатом на навчання військово-лікарської комісії (ВЛК) у військкоматі за місцем обліку або реєстрації. Направлення на ВЛКвидає Відбіркова комісіякафедри).

Навчання триває два роки, по закінченню студенти здають державний іспит і отримують звання «молодший лейтенант запасу».

Додаткова інформація:

тел.(044) 205-54-65,050 229 82 60;  093 417 12 47; 097 243 18 36;    099 0422653.

@ E-mail:   kvp@kneu.edu.ua

Адреса кафедри:    вул. Юрія Іллєнка 81, корпус 6