Наукове стажування Т. Шкоди у Віденському університеті економіки та бізнесу02 Вересня 2019р.

З лютого по липень 2019 р.представниця факультету управління персоналом, соціології та психології КНЕУ, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці, д.е.н. Тетяна Шкода проводила наукове дослідження на тему «SocialcompetenceineducationandtrainingoffutureVETteachers. An empirical comparative study comparing Austria and Ukraine»як Стипендіат Фонду стипендій Республіки Австрія (OeAD) для постдоків у Віденському університеті економіки та бізнесу за спеціалізацією «Соціальна компетентність» (напрями «Економічні та соціальні науки» та «Бізнес»).

Дослідницею здійснено порівняльний аналіз розвитку соціальної компетентності студентів – майбутніх викладачів професійної освіти і навчання у Віденському університеті економіки та бізнесу та КНЕУ шляхом порівняння навчальних планів і проведення інтерв’ю з викладачами та студентами. Результатом дослідницького проекту стала розробка напрямів імплементації в КНЕУ досвіду австрійських колег щодо підготовки майбутніх викладачів професійної освіти та навчання у сфері економіки через розвиток соціальної компетентності.

Під час наукового стажування Тетяна Шкода взяла участь у наукових і навчальних заходах, організованих Фондом стипендій Республіки Австрія (OeAD) та Віденським університетом економіки та бізнесу.

Науковим консультантом дослідницького проекту виступив професор Інституту бізнес-освіти Віденського університету економіки та бізнесу Ріхард Фортмюллєр, що стало продовженням співпраці учасників проекту Еразмус+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (ITE-VET)» № 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP.