9 лютого 2019 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся День відкритих дверей.13 Лютого 2019р.

Під час спілкування з абітурієнтами, які виявили бажання вступати на освітньо-професійну програму «Економічна та бізнес-освіта» (спеціальність «Професійна освіта (Економіка)») Світлана Цимбалюк, декан факультету управління персоналом, соціології та психології, розповіла про можливості участі в міжнародних проектах і програмах міжнародної академічної  мобільності, зокрема про здобутки проекту Еразмус+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (ITE-VET)».

Започаткування підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні за освітньо-професійною програмою «Економічна та бізнес-освіта» стало результатом вивчення досвіду університетів - партнерів ЄС та імплементації кращих практик підготовки педагогів професійного навчання.

Майбутні студенти виявили зацікавленість у навчанні за новою освітньо-професійною програмою, про що свідчить активна участь у майстер-класі, який провели досвідчені викладачі кафедри педагогіки та психології – Чужикова Вікторія Григорівна та Сгадова Валентина Василівна.