Налагодження співпраці із закладами професійної освіти учасників команди ITE-VET проекту12 Грудня 2018р.

11 грудня 2018 року учасники команди ITE-11 грудня 2018 року учасники команди ITE-VET проекту КНЕУ, Світлана Цимбалюк, Марина Артюшина і Оксана Саркісова відвідали заклад професійної освіти – Київське вище професійне училище будівництва і дизайну.

Під час робочої зустрічі учасники команди поділилися досвідом міжнародної проектної діяльності, розповіли про можливості міжнародних програм Erasmus+, результати проекту «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (ITE-VET), особливості підготовки педагогів професійного навчання в КНЕУ.

Учасники обговорили можливості співпраці, зокрема проходження практики студентами освітньо-професійної програми «Економічна та бізнес-освіта» (спеціальності «Професійна освіта (Економіка)» та працевлаштування студентів.