II етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта»20 Травня 2019р.

15-16 травня 2019 р. на базі Української інженерно-педагогічної академії відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта». В олімпіаді взяли участь 120 студентів із 30 закладів вищої освіти з різних міст України.

КНЕУ представляли Іван Бурцев та Олександр Холькін, студенти IVкурсу спеціальності «Професійна освіта (Економіка).

У змаганнях другого етапу Всеукраїнської олімпіади конкурсанти показали, що вони мають високий рівень теоретичних знань з педагогіки. Студенти також продемонстрували гарне володіння педагогічною технікою і ораторським мистецтвом.

Іван Бурцев нагороджений грамотою у номінації «Лідер інноватики», ОлександрХолькін — в номінації «Глибокі знання теоретичних основ професійної освіти».

За програмою олімпіади проведено круглий стіл на тему: «Адаптивне управління в професійній освіті». Обговорювались питання впровадження адаптивних технологій у систему професійної освіти України.

Також учасники мали змогу взяти участь у психологічному тренінгу на тему «Арт-технології у роботі педагога». На тренінгу учасники мали змогу проаналізувати потенціал запровадження технік арт-терапії у професійну освіту.